RVG arvutiring
 
Avaleht > Mis või kes on häkker? > Korduma Kippuvad Küsimused > Kas Visual Basic on alustamiseks sobiv keel?

Kas Visual Basic on alustamiseks sobiv keel?

V: Kui sa nõnda küsid, on peaaegu kindel, et mõtled proovida häkkimist Microsoft Windowsis. See on iseenesest halb idee. Kui ma eespool võrdlesin üritust õppida Windowsis häkkima üritusega õppida tantsima üle kere lahases olles, ei teinud ma nalja. Ära mine sinna. See on inetu ja jääb alati inetuks.

Visual Basic'ul on veel üks konkreetne häda - ta pole porditav muudele süsteemidele. Kuigi prototüüpsed avatud lähtekoodiga Visual Basicu variandid on olemas, katab ECMA standard üksnes väikest osa selle programmeerimisliidestest. Windowsi platvormil on enamik selle teekidest ühe tootja (Microsofti) omanduses - kui sa pole ülihoolikas oma kasutatavate meetodite valikul (ja enamasti algaja seda ei suuda), jääd sa kinni nendele platvormidele, mida Microsoft suvatseb toetada. Kui alustad Unixis, on saadaval palju paremaid keeli paremate teekidega. Näiteks Python.

Veel - nagu teisedki Basicud, on Visual Basic kehvasti disainitud keel, mis õpetab sulle halbu programmeerimisharjumusi. Ei, ära küsi üksikasju - nende selgitamine võtaks terve raamatu. Õpi parem mõnd hästidisainitud keelt.

Üks neist halbadest harjumustest on muutumine sõltuvaks üheainsa tootja teekidest, alamprogrammidest ja arendusvahenditest. Üldiselt öeldes - iga keel, mis pole täielikult toetatud vähemalt Linuxi ja ühe BSD poolt ja/või vähemalt kolme erineva pakkuja operatsioonisüsteemidel, on kehv valik häkkimise õppimiseks.cmsimple.org | 2bdesign.de
Külastusi: