RVG arvutiring
 
Avaleht > Mis või kes on häkker? > Korduma Kippuvad Küsimused > Kas sa õpetaksid mind häkkima?

Kas sa õpetaksid mind häkkima?

V: Alates selle lehe esmakordsest avaldamisest olen ma saanud inimestelt mitmeid kirju nädalas (vahel mitu tükki päevas) palvega "õpeta mulle kõike, mida häkkimisest tead". Paraku ei ole mul selleks ei aega ega energiat - minu enda häkkeriprojektid ning töö avatud lähtekoodi eestkõnelejana võtavad 110% mu ajast.

Isegi kui ma seda teeksin, on häkkimine eeskätt suhtumine ja oskused, mida pead ise enda juures arendama. Sa leiad varsti, et kuigi tõelised häkkerid on valmis sind aitama, ei austa nad sind, kui sa eeldad vajadust kõike sulle valmiskujul lusikaga suhu toppida. Õpi esmalt mõni üksik asi ära. Näita, et sa püüad, et sa suudad iseseisvalt õppida. Siis mine häkkerite juurde juba konkreetsete küsimustega.

Kui sa saadad mõnele häkkerile nõuküsimiseks e-kirja, siis tasub teada kaht asja. Esiteks oleme leidnud, et laisa või hooletu kirjutamisstiiliga inimesed on harilikult liiga laisad ja hooletud oma mõtlemises, et olla head häkkerid - niisiis jälgi oma õigekirja ning kasuta õiget grammatikat ja kirjavahemärke, vastasel juhul sind ilmselt eiratakse. Teiseks, ära palu vastust teisele aadressile kui see, kust oma kirja saadad. Tihti on sellised inimesed sulid, kes kasutavad teistelt pihta pandud kasutajakontosid, sulidega aga pole meil mingit huvi tegeleda.cmsimple.org | 2bdesign.de
Külastusi: