RVG arvutiring
 

Lisalugemist

Paul Graham on kirjutanud hea essee pealkirjaga Great Hackers, ning veel teisegi pealkirjaga Undergraduation, millest nähtub suurt tarkust.

Peter Seebach haldab suurepärast Häkkerite KKK-dokumenti mänedzheridele, kes ei oska häkkeritega suhelda.

On olemas ka juhis nimega Kuidas olla programmeerija mis täiendab käesolevat suurepäraselt. Selles on väärt nõuandeid mitte üksnes programmeerimise ja kutseoskuste, vaid ka meeskonnatöö kohta.

Ma olen kirjutanud ka häkkerluse lühiajaloo.

Ma olen kirjutanud töö Katedraal ja turg, mis selgitab paljusid asju Linuxi ja avatud tarkvara kultuuri toimimise kohta. Sama teemat on edasi arendatud selle järjes Noosfääri taltsutamine.

Rick Moen on kirjutanud väga hea juhendi Linuxi kasutajarühma haldamise kohta.

Rick Moen ja mina oleme andnud oma panuse ka kirjutisse Kuidas targasti küsida (Tõlkija märkus: Aivo Kalu on selle tõlkinud ka eesti keelde). See aitab sul abi otsida viisil, mis lubab ka abi saada.

Kui vajad juhiseid personaalarvuti, Interneti ja Unixi põhitõdede kohta, vaata The Unix and Internet Fundamentals HOWTO-d.

Kui sa kirjutad tarkvara või parandad olemasolevat, püüa järgida juhiseid, mis on kirjas Software Release Practice HOWTO-s.

Kui sulle meeldis tekstis toodud zeni salm, vaata ka Juureta Juurt ehk Meister Fu Unixi koan'e.cmsimple.org | 2bdesign.de
Külastusi: